Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat luni seară, în plenul reunit, la votul de învestitură a guvernului Veştea, că există un singur…
Liderul AUR George Simion a declarat, luni, în plenul reunit al Parlamentului, că nu va obliga niciun coleg să voteze într-un fel…
Preşedintele AUR, George Simion, a anunţat luni că, dacă acest guvern va fi votat diseară, nu va beneficia de susţinerea parlamentarilor AUR….
